Кількість
|
Вартість
|
||
|
Плінтус ППППлінтус з пористого поліпропілену - декоративний елемент, який встановлюється вздовж нижньої частини стіни для прикриття стику між стіною та підлогою. Завдяки клейовій основі він легко монтується, без застосування додаткових матеріалів і є ідеальним доповненням у різних інтер’єрних рішеннях.
Матеріал: пористий поліпропілен (ППП)
Розміри: 70 х 2300 х 4 мм
Вага: плінтус 70 мм – 65 г
Фактура: рельєфна, поверхня матова
Плінтус складається з наступних шарів:
- ПВХ плівка (з лицьового боку) - це полімер, що складається з довгих ланцюгів молекул вінілхлориду, в яких містяться атоми хлору, це надає матеріалу стійкість до дії хімічних речовин, а за рахунок аморфності структури, ПВХ дуже пружний, має малу вагу та стійкість до механічних пошкоджень.
- Декоративний шар: кольоровий друк високої якості, що довго зберігає свою насиченість.
- Основний шар з пористого поліпропілену (ППП) – це термопластичний полімер, його структура включає повторювані молекулярні одиниці пропілену. Структура ППП пориста, завдяки чому матеріал має гарну термоізоляцію і низьку щільність, а відповідно і малу вагу. Пористий поліпропілен також стійкий до вологи і хімічно інертний.
- Фольгований шар: основна властивість цього шару – відображення теплових хвиль, що дозволяє мінімізувати теплові втрати, тим самим покращити теплоізоляцію приміщення.
- Клейовий шар: нетоксична основа з високим рівнем адгезії.
- Захисна плівка – захищає клейовий шар від пересихання та забруднення, легко знімається під час монтажу.
Процес виготовлення:
- Перший етап – підготовка поліпропілену. За допомогою спеціального обладнання сировина змішується у вигляді гранул або порошку з антистатичними добавками та стабілізаторами які запобігають руйнуванню полімеру під діями зовнішніх факторів. Після змішування в суміш додають агент, який забезпечує процес спінювання матеріалу при нагріванні до 240ºС. В результаті термічної обробки утворюються безліч невеликих кульок, які потім сплавляються в єдину масу під впливом гарячої пари.Остаточну форму матеріал набуває в процесі екструзії. Поліпропілен піддається процесу екструзії, під час якого нагрітий пластичний матеріал пропускається через екструдер (машина для екструзії) за допомогою гвинтового механізму. Це дозволяє формувати матеріал у потрібну форму у вигляді плоского профілю для плінтусів. Смуги отриманого пористого поліпропілену набирають міцність та твердість протягом двох днів у процесі повної полімеризації.
- Другий етап – виробництво плінтуса. Смуги пористого поліпропілену піддаються обробці для створення рельєфів та візерунків. Цей етап може включати термічну або механічну обробку. На цьому етапі плінтус, з лицьового боку покривається ПВХ плівкою.Потім слід нанесення клейового шару на задній бік плінтуса, що забезпечує міцне зчеплення з поверхнею стіни. Клейовий шар покривається захисною плівкою.Оброблені плінтуси ріжуться на кінцеві розміри та упаковуються для подальшого транспортування та зберігання.
Застосування:
підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт: декорування та стін у всіх видах житлових та комерційних приміщень, а також для декорування меблів, дверей та інших рівних поверхонь.
Температурний режим: пористий поліпропілен може витримувати робочу температуру від -20°C до +60°C.
Властивості та переваги матеріалу:
- Легка установка: самоклеючий шар робить процес укладання швидким і простим, не вимагаючи для монтажу додаткових матеріалів чи спеціалістів. Матеріал укладається стик в стик, його можна різати ножицями чи монтажним ножем, між смугами не розходиться, не набухає і не деформується.
- Стійкість до води та хімічних речовин: пористий поліпропілен має гарну стійкість до вологи, це дає можливість застосовувати його приміщення з підвищеною вологістю, а завдяки захисній ПВХ плівці, панель можна бути побутовими миючими засобами (без використання щітки з високою абразивною здатністю).
- Ізоляційні властивості: пористий характер матеріалу, крім малої ваги, надає йому хороші тепло- та звукоізоляційні властивості.
- Гнучкість та міцність: гнучкість матеріалу дозволяє йому адаптуватися під різні, навіть не дуже рівні поверхні, при цьому зберігаючи міцність.
- Екологічна безпека: поліпропілен не має запаху, а також є безпечним та стабільним матеріалом з погляду навколишнього середовища, що піддається вторинній переробці.
Розрахунок потрібної кількості матеріалу:
Інструкція з монтажу:
- Виміряйте довжину поверхні, що обклеюється, для цього необхідно вичислити периметр кімнати. Наприклад, довжини стін кімнати – 5,60 м та 3,20 м, тоді периметр кімнати:Р = 5,6*2+3,2*2=17,6 м.
- Отриманий периметр необхідно розділити на довжину одного плінтуса (2,8м) та округлити у більшу сторону: 17,6/2,8 = 6,28 округлюємо до 7 шт.
- У процесі монтажу можуть виникнути відходи, які пов’язані з підрізуванням плінтуса, тому рекомендується додати до розрахунку 1-2 смуги.
Вимоги до поверхонь
Для успішного монтажу плінтуса на клейовій основі, поверхня, на яку вони будуть встановлюватися повинна бути:
Якщо стіна була фарбована або покрита якимось іншим матеріалом, потрібно нанесення шару грунтовки, щоб забезпечити хорошу адгезію.
Монтаж:
Рекомендації по догляду:
Не використовувати щітки та мочалки з абразивними властивостями, миючі засоби з високою концентрацією лугів або кислот. Для видалення забруднень найкраще використовувати текстильні або віскозні серветки із застосуванням м'якої побутової хімії.
- чиста (без пилу, бруду, жиру та інших забруднень);
- гладка, без помітних нерівностей або тріщин (при необхідності скористайтеся замазкою або шпаклівкою);
- суха (волога може вплинути на клейову основу та її адгезійні здібності);
- тепла, від 18ºСдо 25ºС (для кращого зчеплення клейового шару з поверхнею);
- без грибка та плісняви;
- без старих шпалер або інших елементів, що декорують;
- Необхідно переконатися, що поверхня, на яку передбачається клеїти плінтуси, відповідає вимогам переліченим вище. У приміщенні не повинно бути протягів під час проведення монтажних робіт.
- Поступово почати знімати захисну плівку на звороті плінтуса, щоб відкрити клейку поверхню.
- Необхідно приступити до встановлення з одного кута і акуратно притиснути плінтус до поверхні, стежачи за тим, щоб він встановлювалася рівно і акуратно, уникаючи утворення бульбашок або зморшок.
- Плінтус можна різати, використовуючи при цьому канцелярський ніж або ножиці, щоб підігнати його за розміром, особливо по краях та в кутах поверхні.
- Плінтус потрібно щільно притискати до поверхні рукою або гумовим валиком, щоб забезпечити гарне зчеплення між ним та основою.
- Плінтуси не підлягають повторному приклеюванню.