Кількість
|
Вартість
|
||
|
3D панелі самоклеючі – декоративне покриття для стін, виконане з легкого та міцного матеріалу – пористого поліпропілену (ППП). Основна особливість – рельєфний малюнок у вигляді цегли у широкому різноманітті кольорів та наявність клейового шару, що дозволяє встановити панелі без необхідності застосування додаткових матеріалів.
Панелі складаються з наступних шарів:
- ПВХ плівка (з лицьового боку) - це полімер, що складається з довгих ланцюгів молекул вінілхлориду, в яких містяться атоми хлору, це надає матеріалу стійкість до дії хімічних речовин, а за рахунок аморфності кристалічних ґрат ПВХ дуже пружний і має малу вагу.
- Декоративний шар: кольоровий друк високої якості, що довго зберігає свою насиченість.
- Основний шар з пористого поліпропілену – це термопластичний полімер, його структура включає повторювані молекулярні одиниці пропілену. Він має пористу структуру, завдяки чому має гарну термоізоляцію і низьку щільність, а відповідно і малу вагу. Пористий поліпропілен також стійкий до вологи і хімічно інертний.
- Клейовий шар: нетоксична основа з високим рівнем адгезії.
- Захисний папір – оберігає клейовий шар від пересихання та забруднення, легко знімається під час монтажу.
Основні переваги 3D панелей:
Панелі підходять для внутрішніх оздоблювальних робіт: декорування та теплоізоляції стін у всіх видах житлових та комерційних приміщень, а також для декорування та відновлення меблів, дверей та інших, навіть не зовсім рівних поверхонь.
- Легкість: завдяки своїй структурі матеріал має малу вагу, це полегшує транспортування (при цьому роблячи його більш економічним) та встановлення.
- Ізоляційні властивості: пористий характер матеріалу, крім малої ваги, надає йому добрих тепло- та звукоізоляційних властивостей.
- Легкість монтажу: наявність клейового шару дозволяє встановити панелі без необхідності застосування додаткових матеріалів.
- Гнучкість і міцність: гнучкість матеріалу дозволяє йому адаптуватися під різні, навіть не зовсім рівні поверхні, при цьому зберігаючи міцність.
- Стійкість до води та хімічних речовин: пористий поліпропілен має гарну стійкість до вологи, це дає можливість застосовувати його у приміщеннях з підвищеною вологістю, а завдяки захисній ПВХ плівці, панель можна мити побутовими миючими засобами (без використання щітки з високою абразивною здатністю).
- Екологічна безпека: поліпропілен не має запаху, а також є безпечним та стабільним матеріалом в рамках турботи про навколишнє середовище, що піддається вторинній переробці.
Розрахунок потрібної кількості матеріалу:
- Виміряйте довжину та ширину поверхні, що обклеюється.
- Помножте довжину на ширину кожної поверхні в метрах і складіть отримані результати, щоб отримати площу. Наприклад, після вимірів ви отримали:Довжина стіни 3,7 м. Ширина стіни 2,7 м. 3,7 * 2,7 = 9,99 м ²
- Площа, що вийшла, необхідно розділити на площу однієї панелі (700*700= 0,539 м²) і округлити у більшу сторону: 9,99 / 0,539 = 18,37 округляємо до 19.У процесі монтажу можуть виникнути відходи, пов'язані з порізкою панелей, тому рекомендується додати до розрахунку додаткові 1-2 шт.
Монтаж:
- Необхідно переконатися, що поверхня, на яку ви збираєтесь встановити панелі, чиста, суха та рівна. Необхідно видалити будь-який пил, бруд або олію з поверхні, при необхідності вирівняти поверхню. Панелі та поверхня повинні бути кімнатної температури, щоб забезпечити гарне зчеплення клейової основи.
- Зняти захисний папір зі зворотного боку панелі, щоб відкрити клейку поверхню.
- Необхідно розпочати монтаж з одного кута та акуратно притиснути панель до поверхні, стежачи за тим, щоб плитка встановлювалася рівно, уникаючи утворення бульбашок або зморшок.
- Панелі можна різати, використовуючи при цьому ніж або ножиці, щоб підганяти панелі за розміром, особливо по краях та в кутах поверхні.
- Панелі необхідно щільно притискати до поверхні, щоб забезпечити гарне зчеплення між плиткою та основою.